Efterårets træning 2018

Træningen starter op igen søndag 5/8 18
Træningstiderne er uændret og kan ses nedenfor
Husk at mandag kl 16-18 er åben træning for alle

Træningshold 2018

Træningen starter mandag 16/4 18
Husk at mandag kl 16-18 er åben træning for alle

Søndag kl. 9 – 10.30

BOBLER-TRUPPEN 

20513 Malte Lund
20514 Mads Wils
20504 Viggo McCluskey Nielskov
20602 Carl Oscar Fredheim
20510 Mariuss Andersen
20404 Victor Gregers Winkel
20412 Rasmus Thomsen
20407 Kevin Agerbo

Søndag kl. 11 – 13

Junior BREDDE (ca årgang 2002-2007)

20606 William Koch Jensen
20601 Esther Lindqvist Nielsen
20608 William Sundenæs Kjeldsen
20706 Ida Austad Johansen
20604 Jonas Hilde-Gabrielsen
20605 Victor Nyberg Pløen
20607 Nicolai Larsø
20507 Rebecca Scheibel
20511 Markus Eller
20509 Mira Jasmin Knopp Slangerup
20413 William Christiansen
20417 Christian Olling Kiebies
20405 Malthe Tamstrup Hjarne
20322 Alfrida Caroline Søndergaard Andreasen
20323 Nicklas Gorm Lorenzen
20311 Natasha McCluskey Nielskov
20317 Anton Bruus Thomsen
20324 Mathias Brok
20218 Sebastian Yde Rothberg
20214 Amanda Maria Søndergaard Andreasen
20216 Nanna Nørbæk Jensen
20202 Sofie Lønstrup Nielsen

Søndag kl. 14 – 16

Junior MINI (ca årgang 2007-2010)

21001 Mikkel Søager
20903 Viktoria Bjernemose
20904 Villads Sveistrup
20901 Frederik Larsø
20902 William Weber
20802 Emmelie Emina Knopp Slangerup
20804 Frederik B. Gottlieb
20800 Marius Lundgreen
20803 Tilde Vadstrup
20801 Marius Villendrup Lynge
20708 Malou Frid Knudsen
20704 Otto Holbøll Danquart
20700 Nuoyan Jiang
20707 Ida-Sofie Hviid Bagger
20702 Caroline Mathilde Helles
20705 William Fischer-Madsen
20703 August Gregers Winkel
20709 Christopher Perplies Nielsen

Mandag kl. 16 – 18

Åben Træning (alle årgange)

Ved denne træning er alle velkommen

Mandag kl. 18 – 19

YNGLINGE (ca årgang 1996-2001)

20104 Mark Hutters
20122 Mads Kristoffer Klostermann
20037 Frederik Levinsen
20030 Victor Bruus Thomsen
20016 Oliver Freil
20029 Emil Stenner Sattrup
20035 Jacob Bue Lessmann
20034 Oliver Villendrup Lynge
9835 Lucas Villendrup Lynge
9631 Morten Coff Andersen
9931 Mathias Blauenfeldt Bülow
9934 Oliver Flydal Eriksen
9705 Frederik Tscherning Kruse
9738 Katrine Dyremose
9742 Casper Hartvig Rude
9828 Niklas B. Nielsen
9741 Oskar Brædder lindahl
20039 Simon Alexander Larsen
9703 Magnus Riber Durup
9730 Magnus Aagaard
9700 Mads Gram
9833 Mathias V. Rasmussen
9731 Oliver Andersson
9831 Markus Linsander Ekstrøm
9836 Jeppe Hornshøj Reuther
9714 Andreas Lindholm
9616 Christian Olsen
9830 Jakob Thybo Naur

Torsdag kl. 16.30 – 17.30

Junior MICRO (ca årgang 2011-2013)

21301 Elliot Markussen Korsgaard
21303 André Bjernemose
21302 Theodor Noam Johan Slangerup
21204 Mathilde Rose Hviid Bagger
21102 Alexander Kotzebue-Kjær
21201 Augusta Maria Mangor
21202 Alberte Andersen
21105 Victor Herrstedt Thygesen
21104 Alexander Hunt Løth
97080 Niklas Rosholm Eberhardt
21203 Liva Andersen
21103 Kira Alma Johanna Slangerup
21101 Cornelius Perret-Gentil